Jak pracuji

Realitní makléř PrahaA) Zadarmo a nezávazně

Ráda za vámi přijedu, navštívím vaši nemovitost. Osobně se vámi setkám a poskytnu vám konzultaci, jak ji nejlépe prodat, na co si dát pozor, jak nemovitost pro prodej připravit, jaká je současná situace na realitním trhu a proč, a hlavně udělám odhad tržní ceny vaší nemovitosti.

Poberu s vámi vaše individuální požadavky

 

B) V rámci odměny a vzájemné smlouvy

Pokud se rozhodnete, že svůj čas chcete věnovat sobě, přátelům, dětem, rodině a koníčkům, všechno, co jsem vám o prodeji vaší nemovitosti řekla v rámci konzultace, udělám za vás.

Realitní služby

Prodej nemovitostí

Specializuji se především na zprostředkování prodeje nemovitostí Praha a Praha-východ. Může se jednat o rodinné domy, byty, pozemky, komerční objekty a komerční prostory v těchto lokalitách.

Koupě nemovitosti PrahaKoupě nemovitostí

Svým klientům, zajišťuji veškerý servis při koupi nemovitosti – od vyhledávání nemovitosti až po předání klíčů. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Odhad tržní ceny nemovitosti PrahaOdhad tržní ceny nemovitosti

Prodáváte nemovitost a nevíte si rady s určením její ceny? Obraťte se na mne jako na zkušeného odhadce nemovitostí pro Prahu a okolí. Ráda pro vás vypracuji profesionální odhad tržní ceny nemovitosti. Pro majitele nemovitosti je odhad tržní ceny zdarma.