Realitní makléřka

Milada VedrováDobrý den, neznáme se? Tak to je nejvyšší čas to napravit. Narodila jsem se a stále žiji v Praze. Celou mojí profesní dráhou se jako červená nit táhne obchod a práce s lidmi. Začínala jsem ještě za totality v obchodním domě Kotva jako nákupčí oděvů. Po revoluci jsem vybudovala svoji vlastní firmu JO-Esprit, móda úspěšných mužů a 15 ji úspěšně provozovala.

V roce 2007 mě nadchl koncept realitních kanceláří RE/MAX. Rozhodla jsem se, že založím vlastní kancelář ve spolupráci s touto světovou značkou. Abych se o fungování tohoto systému v praxi přesvědčila, nastoupila jsem v roce 2008 do nejúspěšnější kanceláře RE/MAX Alfa jako realitní makléřka. Tato práce mě tolik vzala za srdce, že jsem od úmyslu provozovat realitní kancelář ustoupila a dodnes lidem pomáhám řešit jejich potřeby při prodeji nemovitostí.

V průběhu mého působení v RE/MAX Alfa jsem absolvovala mnoho školení, kurzů a vzdělávacích seminářů, zaměřených na realitní problematiku, získala jsem osvědčení „Makléř 1.stupně“, „Makléř 2.stupně“ a nakonec i „Certifikovaný realitní makléř podle normy ISO“. Proces vzdělávání se v mém oboru realit nikdy nekončí.

Vítám vás na svých stránkách a zvu vás do svého profesního života. Napište mi svůj realitní příběh a hlavně – jak vám mohu pomoci?

Vaše pražská makléřka

Milada Vedrová

Specializace

  • prodej luxusních nemovitostí
  • prodej bytových domů
  • prodej rodinných domů a pozemků
  • prodej a pronájem komerčních nemovitostí
  • prodej bytů
  • investice do nemovitostí

Lokalita: hl.město Praha
Středočeský kraj