PRODÁNO – Dva domy 4+kk a 2+kk na jednom pozemku Benešov

Exkluzivně jsem nabízela dva rodinné domy v krásném prostředí klidné chatové osady na okraji Benešova.

Dům 4+kk typu bungalov je postaven z Porothermu se zateplením 100 mm polystyren, je vytápěn elektrickými přímotopy a podlahovým topením v obývacím pokoji vč. kuchyň. koutu a v koupelně. V obývacím pokoji je příprava na krb. Okna jsou opatřena bezpečnostními  hliníkovými roletami, dům je zabezpečen elektronickým systémem, napojeným na pult centrální ochrany.

Druhý, cihlový dům v zahradě má dispozici 2+kk, pričemž v přízemí je prostorný pokoj s kuch. koutem a koupelna, v podkroví je velká místnost se vstupem na balkón s příjemným posezením. Tento dům se vytápí krbovými kamny v kombinaci s elektrickými přímotopy. Oba domy jsou zásobeny pitnou vodou z vlastní studny, jejíž ohřev zajištují el.bojlery. Na zahradě je zastřešený bazén se slanou vodou a tepelným čerpadlem, zalévání zahrady je zajišteno automatickým závlahovým systémem. Pokud jde o náklady, spojené s bydlením v obou domech, jde prakticky pouze o spotřebu elektřiny – za rok plného provozu v obou domech vč. bazénu náklad 3 980,-Kc/měsíc!
Tato nabídka byla opravdu vyjímečná, neboť nabízí jak alternativu dvougeneračního bydlení při zachování naprostého soukromí, případně vlastní prostor pro dospívající děti, nebo jen úžasný luxus domu pro hosty.

RD Benešov RD Benešov

100% Club Realitní profesionál 1